فروش سیم بکسل های جرثقیلی و آسانسوری

فروشگاه تولز بکسل یکی از معتبرترین فروشگاه ها در تهیه و تامین انواع سیم بکسل میباشد، تنوع بسیار بالا یی در محصولات سیم بکسل وجود دارد از این رو تیم فنی متخصص تولز بکسل آمادگی دارد تا در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در زمینه انتخاب انواع کابل فولادی و یا تفاوت انواع سیم بکسل ها در کنار شما عزیزان باشند تا بهترین محصول را برای شما فراهم نمایند.

سیم بکسل یا طناب فولادی چیست؟

سیم بکسل (Wire rope) یا همان طناب فولادی یکی از کاربردی ترین تجهیزات مکانیکی در صنعت لیفتینگ است، که در سال ۱۸۳۴ به منظور توسعه و تسهیل حمل و نقل و جابه جایی در معادن، توسط یولیوس آلبرت اختراع شد.

طناب فلزی مانند دیگر تجهیزات مکانیکی، از کنار هم قرار گیری مجموعه ای از قطعات تشکیل شده است. قطعات اصلی تشکیل دهنده طناب فولادی شامل مغزی، رشته سیم و استرندها است. رشته های سیم با پیچش به دور هم باعث ایجاد استرندها و استرندها با پیچش به دور مغزی باعث ایجاد کابل فولادی می شوند. در این ساختار منظم و پرقدرت، مغزی یا هسته به عنوان اصلی ترین بخش طناب فلزی شناخته شده است. مقاوت، قدرت و توانایی تنش خمشی در کابل فولادی به ساختار و الگوی منحصر به فرد آن مربوط می شود.

انواع سیم بکسل:

کلیه سیم بکسل ها در بافت و سایزهای مختلف شامل سیم بکسل های مغز کنفی و سیم بکسل های مغز فولادی در فروشگاه تولز بکسل موجود می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با کالا، موجودی کالا، قیمت روز و ثبت سفارش خرید کالا خواهشمند است با شماره تلفن 09211644801 (بك محمدي) تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *